Popis produktu
Hlídání ceny
Recenze
Zboží je dodáváno bez doplňků a dekorací (např. textilních doplňků, spotřebičů, baterie, matrací atd.), nejsou tedy v ceně. Pokud není uvedeno jinak. Většinou je zboží dodáváno v demontovaném stavu, dle charakteru zboží. Fotografie mohou být i ilustrační a barva produktu nemusí odpovídat skutečnosti vlivem nastavení monitoru a převodem do el. podoby. V případě nejasností kontaktujte naše klientské centrum pegas@nabytek-pegas.cz či volejte 777244446.
| Materiál | Látka |
| Barva | Šedý |
| Styl interiéru | Moderní |
| Styl interiéru | Glamour |
| Barva těla | černý |
| Materiál korpusu | plastická hmota |
| Šířka sedadla | 50 cm |
| Hloubka sedáku | 60 cm |
| Výška sedadla | 44 cm |
| Výška židle | 77 cm |
| Šířka židle | 78 cm |
| Hloubka židle | 79 cm |








