Křeslo Relaxační PALERMO s Podnožkou Černá Ekokůže
Katalogove cislo:
i744_6655
0%
0 recenze
Popis produktu
Recenze
Zboží je dodáváno bez doplňků a dekorací (např. textilních doplňků, spotřebičů, baterie, matrací atd.), nejsou tedy v ceně. Pokud není uvedeno jinak. Většinou je zboží dodáváno v demontovaném stavu, dle charakteru zboží. Fotografie mohou být i ilustrační a barva produktu nemusí odpovídat skutečnosti vlivem nastavení monitoru a převodem do el. podoby. V případě nejasností kontaktujte naše klientské centrum pegas@nabytek-pegas.cz či volejte 777244446.
| Materiál | Ekologická kůže |
| Materiál | Ohýbaná překližka |
| Barva | Černý |
| Styl interiéru | Moderní |
| Styl interiéru | Loftový |
| Hloubka křesla | 85 cm |
| Šířka křesla | 86 cm |
| Výška křesla | 81 cm |
| Kategorie | Relaxační křesla |
| Maximální zatížení | 125 kg |
| Šířka sedadla | 63,5 cm |
| Hloubka sedáku | 57 cm |
| Výška sedadla | 39 cm |
| Základní materiál | Kov |
| Barva základny | černý |











