Křeslo HENRY s Podnožkou Hnědé
Katalogove cislo:
i744_6896
0%
0 recenze
Popis produktu
Hlídání ceny
Recenze
Zboží je dodáváno bez doplňků a dekorací (např. textilních doplňků, spotřebičů, baterie, matrací atd.), nejsou tedy v ceně. Pokud není uvedeno jinak. Většinou je zboží dodáváno v demontovaném stavu, dle charakteru zboží. Fotografie mohou být i ilustrační a barva produktu nemusí odpovídat skutečnosti vlivem nastavení monitoru a převodem do el. podoby. V případě nejasností kontaktujte naše klientské centrum pegas@nabytek-pegas.cz či volejte 777244446.
| Materiál | Látka |
| Barva | Hnědý |
| Područky | Ano |
| Podnožka | Ano |
| Styl interiéru | Moderní |
| Styl interiéru | Loftový |
| Hloubka křesla | 85 cm |
| Šířka křesla | 66 cm |
| Výška křesla | 100 cm |
| Maximální zatížení | 120 kg |
| Výška sedadla | 46 cm |
| Hloubka křesla po rozložení | 135 cm |












