Křeslo Dub Zlatý FABIAN Dub Zlatý/Černá Ekokůže
Katalogove cislo:
i744_7073
0%
0 recenze
Popis produktu
Hlídání ceny
Recenze
Zboží je dodáváno bez doplňků a dekorací (např. textilních doplňků, spotřebičů, baterie, matrací atd.), nejsou tedy v ceně. Pokud není uvedeno jinak. Většinou je zboží dodáváno v demontovaném stavu, dle charakteru zboží. Fotografie mohou být i ilustrační a barva produktu nemusí odpovídat skutečnosti vlivem nastavení monitoru a převodem do el. podoby. V případě nejasností kontaktujte naše klientské centrum pegas@nabytek-pegas.cz či volejte 777244446.
| Područky | Ano |
| Styl interiéru | Loftový |
| Barva těla | pochromovaný |
| Materiál korpusu | Překližka |
| Kategorie | Židle |
| Maximální zatížení | 100 kg |
| Šířka sedadla | 47 cm |
| Hloubka sedáku | 46 cm |
| Mechanismus | Naklonění |
| Kolečka | plastové |
| Minimální výška sedadla | 50 cm |
| Maximální výška sedadla | 60 cm |
| Výška nábytku | 76 cm |
| Šířka nábytku | 62 cm |
| Hloubka nábytku | 70 cm |
| Materiál čalounění židle | ekologická kůže |
| Barva čalounění židle | černý |








