Kovová postel PABLO 120x200 Bílá
Katalogove cislo:
i744_7324
0%
0 recenze
Popis produktu
Hlídání ceny
Recenze
Zboží je dodáváno bez doplňků a dekorací (např. textilních doplňků, spotřebičů, baterie, matrací atd.), nejsou tedy v ceně. Pokud není uvedeno jinak. Většinou je zboží dodáváno v demontovaném stavu, dle charakteru zboží. Fotografie mohou být i ilustrační a barva produktu nemusí odpovídat skutečnosti vlivem nastavení monitoru a převodem do el. podoby. V případě nejasností kontaktujte naše klientské centrum pegas@nabytek-pegas.cz či volejte 777244446.
| Styl interiéru | Moderní |
| Barva těla | bílý |
| Materiál korpusu | kov |
| Délka postele | 200 cm |
| Šířka postele | 120 cm |
| Úložný prostor na ložní prádlo | Ne |
| Rám v sadě | Ano |
| Matrace v sadě | Ne |
| Výška postele | 93 cm |






