Konferenční stolek VENICE Bílý Mramor/Zlatý
Katalogove cislo:
i744_9206
0%
0 recenze
Popis produktu
Hlídání ceny
Recenze
Zboží je dodáváno bez doplňků a dekorací (např. textilních doplňků, spotřebičů, baterie, matrací atd.), nejsou tedy v ceně. Pokud není uvedeno jinak. Většinou je zboží dodáváno v demontovaném stavu, dle charakteru zboží. Fotografie mohou být i ilustrační a barva produktu nemusí odpovídat skutečnosti vlivem nastavení monitoru a převodem do el. podoby. V případě nejasností kontaktujte naše klientské centrum pegas@nabytek-pegas.cz či volejte 777244446.
| Styl interiéru | Moderní |
| Styl interiéru | Glamour |
| Barva těla | zlatý |
| Materiál korpusu | kov |
| Kategorie | Lavičky a stolky |
| Materiál desky | MDF + laminát |
| Barva bláta | bílý mramor |
| Tloušťka desky | 1 cm |
| Výška stolu | 46 cm |
| Průměr stolu | 80 cm |






