Popis produktu
Hlídání ceny
Recenze
Zboží je dodáváno bez doplňků a dekorací (např. textilních doplňků, spotřebičů, baterie, matrací atd.), nejsou tedy v ceně. Pokud není uvedeno jinak. Většinou je zboží dodáváno v demontovaném stavu, dle charakteru zboží. Fotografie mohou být i ilustrační a barva produktu nemusí odpovídat skutečnosti vlivem nastavení monitoru a převodem do el. podoby. V případě nejasností kontaktujte naše klientské centrum pegas@nabytek-pegas.cz či volejte 777244446.
| Barva těla | bílý |
| Materiál korpusu | MDF |
| Výška nábytku | 43 cm |
| Šířka nábytku | 128 cm |
| Hloubka nábytku | 73 cm |
| Materiál desky | MDF |
| Barva bláta | bílý |
| Montáž | Nábytek k vlastní montáži |
| Druh obruby | PVC |





