Komoda se zásuvkami HUDSON 98 cm Dub Rustikální/Černá
Katalogove cislo:
i744_9027
0%
0 recenze
Popis produktu
Hlídání ceny
Recenze
Zboží je dodáváno bez doplňků a dekorací (např. textilních doplňků, spotřebičů, baterie, matrací atd.), nejsou tedy v ceně. Pokud není uvedeno jinak. Většinou je zboží dodáváno v demontovaném stavu, dle charakteru zboží. Fotografie mohou být i ilustrační a barva produktu nemusí odpovídat skutečnosti vlivem nastavení monitoru a převodem do el. podoby. V případě nejasností kontaktujte naše klientské centrum pegas@nabytek-pegas.cz či volejte 777244446.
| Barva těla | černý |
| Materiál korpusu | kov |
| Výška nábytku | 85 cm |
| Šířka nábytku | 98 cm |
| Hloubka nábytku | 32 cm |
| Montáž | Nábytek k vlastní montáži |
| Barva čela | dub rustikální |
| Materiál čela | MDF |
| Výška nožiček | 7 cm |
| Barva úchytů | černý |
| Počet polic | 3 |
| Počet zásuvek | 7 |











