Popis produktu
Hlídání ceny
Recenze
Zboží je dodáváno bez doplňků a dekorací (např. textilních doplňků, spotřebičů, baterie, matrací atd.), nejsou tedy v ceně. Pokud není uvedeno jinak. Většinou je zboží dodáváno v demontovaném stavu, dle charakteru zboží. Fotografie mohou být i ilustrační a barva produktu nemusí odpovídat skutečnosti vlivem nastavení monitoru a převodem do el. podoby. V případě nejasností kontaktujte naše klientské centrum pegas@nabytek-pegas.cz či volejte 777244446.
| Styl interiéru | Moderní |
| Styl interiéru | Glamour |
| Barva těla | bílý |
| Materiál korpusu | MFC + HDF |
| Kategorie | Skříňový nábytek |
| Výška nábytku | 82 cm |
| Šířka nábytku | 155 cm |
| Hloubka nábytku | 39 cm |
| Barva čela | kašmír |
| Materiál čela | MDF |
| Materiál nohou | kov |
| Barva nohou | bílý |
| Druh obruby | ABS |
| Barva úchytů | zlatý |








