Dvojsedačková pohovka na spaní MILAN 2 Béžová
Katalogove cislo:
i744_8186
0%
0 recenze
Popis produktu
Hlídání ceny
Recenze
Zboží je dodáváno bez doplňků a dekorací (např. textilních doplňků, spotřebičů, baterie, matrací atd.), nejsou tedy v ceně. Pokud není uvedeno jinak. Většinou je zboží dodáváno v demontovaném stavu, dle charakteru zboží. Fotografie mohou být i ilustrační a barva produktu nemusí odpovídat skutečnosti vlivem nastavení monitoru a převodem do el. podoby. V případě nejasností kontaktujte naše klientské centrum pegas@nabytek-pegas.cz či volejte 777244446.
| Materiál | Látka |
| Barva | Béžový |
| Područky | Ano |
| Opěrka hlavy | Ano |
| Podnožka | Ano |
| Hloubka křesla | 110 cm |
| Šířka křesla | 135 cm |
| Výška křesla | 95 cm |
| Funkce rozkládání | Ano |
| Kategorie | Relaxační křesla |
| Hloubka křesla po rozložení | 205 cm |
| Funkce spaní | Ano |
| Plocha na spaní | 197 x 112 cm |
| Látka | POLARIS 4 |











