Popis produktu
Hlídání ceny
Recenze
Zboží je dodáváno bez doplňků a dekorací (např. textilních doplňků, spotřebičů, baterie, matrací atd.), nejsou tedy v ceně. Pokud není uvedeno jinak. Většinou je zboží dodáváno v demontovaném stavu, dle charakteru zboží. Fotografie mohou být i ilustrační a barva produktu nemusí odpovídat skutečnosti vlivem nastavení monitoru a převodem do el. podoby. V případě nejasností kontaktujte naše klientské centrum pegas@nabytek-pegas.cz či volejte 777244446.
| Barva těla | Ořech |
| Materiál korpusu | dřevo |
| Maximální zatížení | 120 kg |
| Šířka sedadla | 39 cm |
| Hloubka sedáku | 36 cm |
| Výška sedadla | 46 cm |
| Výška židle | 92 cm |
| Šířka židle | 48 cm |
| Hloubka židle | 50 cm |
| Šířka opěradla | 44 cm |
| Tloušťka sedáku | 3 cm |
| Výška opěradla | 45 cm |






