Popis produktu
Hlídání ceny
Recenze
Zboží je dodáváno bez doplňků a dekorací (např. textilních doplňků, spotřebičů, baterie, matrací atd.), nejsou tedy v ceně. Pokud není uvedeno jinak. Většinou je zboží dodáváno v demontovaném stavu, dle charakteru zboží. Fotografie mohou být i ilustrační a barva produktu nemusí odpovídat skutečnosti vlivem nastavení monitoru a převodem do el. podoby. V případě nejasností kontaktujte naše klientské centrum pegas@nabytek-pegas.cz či volejte 777244446.
| Barva | Růžový |
| Barva těla | bílý |
| Materiál korpusu | plastik |
| Hloubka křesla | 56 cm |
| Šířka křesla | 59 cm |
| Výška křesla | 93 cm |
| Kategorie | Otočné židle |
| Maximální zatížení | 100 kg |
| Šířka sedadla | 47 cm |
| Hloubka sedáku | 48 cm |
| Kolečka | kaučukové |
| Minimální výška sedadla | 39 cm |
| Maximální výška sedadla | 48 cm |
| Barva čalounění | růžový |
| Materiál čalounění | látka |








