Otočná Herní Židle APEX Černá
Katalogove cislo:
i744_8171
0%
0 recenze
Popis produktu
Hlídání ceny
Recenze
Zboží je dodáváno bez doplňků a dekorací (např. textilních doplňků, spotřebičů, baterie, matrací atd.), nejsou tedy v ceně. Pokud není uvedeno jinak. Většinou je zboží dodáváno v demontovaném stavu, dle charakteru zboží. Fotografie mohou být i ilustrační a barva produktu nemusí odpovídat skutečnosti vlivem nastavení monitoru a převodem do el. podoby. V případě nejasností kontaktujte naše klientské centrum pegas@nabytek-pegas.cz či volejte 777244446.
| Materiál | Ekologická kůže |
| Barva | Černý |
| Područky | Ano |
| Podnožka | Ne |
| Styl interiéru | Moderní |
| Barva těla | černý |
| Materiál korpusu | materiál |
| Hloubka křesla | 75 cm |
| Šířka křesla | 70 cm |
| Výška křesla | 124-135 cm |
| Kategorie | Otočné židle |
| Šířka sedadla | 52 cm |
| Hloubka sedáku | 49 cm |
| Mechanismus | Naklonění |
| Kolečka | kaučukové |
| Minimální výška područky | 61,5 cm |
| Minimální výška sedadla | 46 cm |
| Maximální výška sedadla | 58 cm |
| Šířka opěradla | 53 cm |
| Tloušťka sedáku | 10 cm |
| Výška opěradla | 83 cm |
| Maximální výška područky | 69 cm |
| Šířka područky | 9 cm |



















